Všechny naše autobusy mají nadstandardní výbavu a interiér přizpůsobený pro nejvyšší pohodlí cestujících.

Všechny naše autobusy mají nadstandardní výbavu a interiér přizpůsobený pro nejvyšší pohodlí cestujících.

O nás

Zabýváme se dopravou již od roku 2000. V roce 2003 jsme se specializovali na převoz osob dle přání klientů. Naši řidiči jsou pravidelně školení profesionálové, kteří již přepravili tisíce klientů a najeli statisíce kilometrů bez nehody.

Naše stálé stanoviště je v Plzni, ale zabezpečujeme dopravu v rámci celé republiky i do zahraničí.

Zaměřujeme se především na zaměstnavatele, při svážení zaměstnanců na směny, dále na cestovní kanceláře, pro které zajištujeme tranzit na okolní letiště (Praha, Berlín, Vídeň, Mnichov) i specializované skupinové zájezdy po ČR i po Evropě.

K našim zákazníkům patří i sportovní družstva, zájmové útvary nebo školy, které pravidelně přepravujeme za sportem nebo poznáním.

Díky našemu vozovému parku uspokojíme hlavně klienty, kteří nezaplní celý autobus. Nízkonákladové minibusy jsou tak nejvhodnější alternativou pro dopravu 5-36 osob.

Zajistíme spolehlivě jednorázovou přepravu i smluvně dlouhodobé kontrakty. Máme připravenou kapacitu i pro Vás a proto doufáme, že i Vy se stanete našim spokojeným zákazníkem.

Naše ceny jsou smluvní. Pro stálé klienty možnost slev.

Vzhledem k pohyblivým cenám ropy na trhu se současně mění cena za ujetých km, proto doporučuji vyžádat ke každé individuální přepravě kalkulaci. Pro zpracování nezávazné cennové nabídky nás prosím kontaktujte.

POHODLÍ | SPOLEHLIVOST | ČISTOTA

2008

2012

2014

2016

2017

2019

2022 - ze Slavností svobody

2023

Ze zahraničních cest

 
 
 

Můžeme nabídnout též cyklovlek